Mořská houba Caribbean Sun

 

Mořská houba je oblíbeným přírodním pomocníkem v péči o pleť a také při technickém mytí. Mořské houby jsou používány jako mycí a kosmetické houby především díky svým desinfekčním účinkům a velké savosti. Prodáváme přírodní mořské houby Caribbean Sun za příznivé ceny. Mezi naše neprodávanější produkty patří minerální či kosmetické houby a houba lufa. Jsme specialisté (maloobchod i velkoobchod) na mořské houby a přímý dovozce přírodní mořské houby.

Mořská mycí houba využívá sílu přírody

 

Přírodní síla mořských hub příznivě působí nejen při čištění pleti, odličování a při hygienické péči o děti a dospělé. Mořské houby Caribbean Sun jsou rovněž vhodné na technické použití, například jako školní houby nebo při mytí aut či čištění šatů. Mořská houba také dokáže dobře pohltit různé pachy (z cigaret, z provozu kuchyně a jiné pachy).

  • Zajímají vás minerální, kosmetické a přírodní mořské houby a novinky ze světa mořských hub? Podívejte se do sekce novinky.
  • Chcete se stát partnerem e-shopu Mořská houba? Navštivte stránku Partneři!
  • Přihlašte se k odběru novinek a získejte newsletter Mořské houby.

 

Sůl z Mrtvého moře s Tea Tree do koupele i na čištění mořských hub
11.03.2017
Sůl pro ženy s Tea Tree olejem poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při kožních a gynekologických obtížích. najdete v našem sortimentu.
Sortimentní řada Intim pro ženy
11.03.2017
V našem sortimentu najdete několik velikostí mořské houby určené pro ženy a jejich Intimní hygienu. V případě potřeby Vám rádu poradíme.
Přidejte se k nám na FACEBOOK!
11.03.2017
Chcete být včas informováni o všech našich akcích, novinkách, soutěžích a výhodných nákupech? Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKu a také se přihlaste k odběru newsletteru.
Lufové kolečko ZDARMA pro peeling obličeje!
11.03.2017
Ke každému objednanému Lufovému pufu obdržíte zdarma Lufové masážní peelingové kolečko. Uveďte do zprávy pro nás " peeling". Nárok je pouze v případě uvedení zprávy.