Mořská houba Caribbean Sun

 

Mořská houba je oblíbeným přírodním pomocníkem v péči o pleť a také při technickém mytí. Mořské houby jsou používány jako mycí a kosmetické houby především díky svým desinfekčním účinkům a velké savosti. Prodáváme přírodní mořské houby Caribbean Sun za příznivé ceny. Mezi naše neprodávanější produkty patří minerální či kosmetické houby a houba lufa. Jsme specialisté (maloobchod i velkoobchod) na mořské houby a přímý dovozce přírodní mořské houby.

Mořská mycí houba využívá sílu přírody

 

Přírodní síla mořských hub příznivě působí nejen při čištění pleti, odličování a při hygienické péči o děti a dospělé. Mořské houby Caribbean Sun jsou rovněž vhodné na technické použití, například jako školní houby nebo při mytí aut či čištění šatů. Mořská houba také dokáže dobře pohltit různé pachy (z cigaret, z provozu kuchyně a jiné pachy).

  • Zajímají vás minerální, kosmetické a přírodní mořské houby a novinky ze světa mořských hub? Podívejte se do sekce novinky.
  • Chcete se stát partnerem e-shopu Mořská houba? Navštivte stránku Partneři!
  • Přihlašte se k odběru novinek a získejte newsletter Mořské houby.

 

Rozšiřujeme sortiment !
23.9.2015
Nová řada mořských hub určená pro malíře a dekorativní malbu pod názvem "Sponge for art and paiting" je již v prodeji ! Najdete na stránce dekorativních mořských hub. Techniky malby a použití jsou běžně na internetu.
Novinky z našeho sortimentu!
23.9.2015
Představujeme naše novinky: minerální kosmetická houby bal. 3 ks. kod 458-3. Ekonomicky výhodnější balení... Ideální řešení problémové pleti...
Přidejte se k nám na FACEBOOK!
23.9.2015
Staňte se fanouškem Mořské houby na síti Facebook! Získáte tak informace o akčních cenách, slevách, soutěžích a nákupech za výhodné ceny!
Lastura ZDARMA jako praktický mýdelník!
23.9.2015
Ke každé objednané houbě v ceně nad 200 Kč zdarma praktický mýdelník v podobě hřebenatky velké 6-7 cm. Uveďte do zprávy pro nás " lastura"