Sůl pro ženy s Tea tree 70g

MNTT70
Sůl pro ženy s Tea tree 70g
Sůl z Mrt. moře s tea tree
hmotnost: 70 g , sáček
kod: MNT 70
35,- Kč
ks  

Doporučujeme dokoupit

 


Sůl z Mrtvého moře do koupele i na čištění mořských hub


Sůl pro ženy s Tea Tree olejem poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při kožních a gynekologických obtížích.


Doporučujeme ji používat jako koupelovou sůl a pro sedací koupele při: 
- kvasinkových obtížích
- bakteriálních obtížích
- plísňových infekcích
- pro lepší hojení jizev (po porodu, po gynekologických zákrocích a operacích) 
- při potížích s hemoroidy
- při akné – koupele jsou velmi vhodné při výskytu akné na zádech

 

Tato sůl je také velmi vhodná pro čištění menstruačních hub i mořských hub používaných k omývání problematické pokožky

Tea tree olej je nejužívanější přírodní antiseptikum a je ceněn i pro své antimykotické účinky. Získává se z listů kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia), jehož domovinou Austrálie. Blahodárně působí ale nejenom olej – důležitá je také sůl z Mrtvého moře. Její použití se doporučuje při chronických bolestech zad a kloubů a při únavě svalů. Zároveň lze sůl využívat při léčbě kožních onemocnění (lupénka, ekzémy, akné). Vysoká koncentrace minerálů čistí, regeneruje a prokrvuje pokožku.


Použití:

Do vany nasypte sůl a relaxujte! Množství soli by mělo být 0,15 - 0,5 kg na 100 l vody. Sůl vsypte do menšího množství horké vody a po rozpuštění doplňte koupel vodou tak, aby vám koncentrace i teplota byla příjemná. Dobu relaxace doporučujeme do 20 min. Po ukončení koupele se můžete buď osprchovat (bez mýdla, pouze vodou) či nechat sůl zaschnout na kůži - dle toho, co vám vyhovuje. Nezapomeňte být v klidu a teple alespoň hodinu po koupeli.  Pro sedací koupele rozpusťte 25 g ve 2 l vody. Opatrně vyzkoušejte. Vzhledem k Tea Tree oleji může jedné ženě vyhovovat silnější roztok, jiné slabší. Obecně platí, že pokud je koupel pouze prevencí, volte slabší roztok.

 

Složení: 
Sůl z Mrtvého moře (Potassium Chloride, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Maris Sal), Tea Tree esenciální olej.

 

Upozornění: 
Někteří lidé jsou na Tea Tree olej citlivý a to i při menší koncentraci. Pokud Tea Tree používáte poprvé, sledujte bedlivě reakci pokožky. Mírné pálení zanícených míst (např. otevřeného akné) je normální. V těhotenství doporučujeme poradit se s lékařem o vhodném způsobu použití soli s Tea Tree olejem.

 

 

Sůl z Mrtvého moře s Tea Tree do koupele i na čištění mořských hub
11.03.2017
Sůl pro ženy s Tea Tree olejem poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při kožních a gynekologických obtížích. najdete v našem sortimentu.
Sortimentní řada Intim pro ženy
11.03.2017
V našem sortimentu najdete několik velikostí mořské houby určené pro ženy a jejich Intimní hygienu. V případě potřeby Vám rádu poradíme.
Přidejte se k nám na FACEBOOK!
11.03.2017
Chcete být včas informováni o všech našich akcích, novinkách, soutěžích a výhodných nákupech? Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKu a také se přihlaste k odběru newsletteru.
Lufové kolečko ZDARMA pro peeling obličeje!
11.03.2017
Ke každému objednanému Lufovému pufu obdržíte zdarma Lufové masážní peelingové kolečko. Uveďte do zprávy pro nás " peeling". Nárok je pouze v případě uvedení zprávy.