mořská houba premium  Premium - výběrové mořské houby z oblastí Floridy, Kalifornie, Mexického zálivu a Karibiku. Houby výběrových kulatých a oválných tvarů, každá je originál. Balené v organzovém sáčku, převázané stuhou s visačkou.

Mořská houba PREMIUM - Intim, pro ženy

Intim 4-5 cm - pro ženy
Intim 4-5 cm - pro ženy
menstruační houba
výběrový tvar a kvalita
velikost 4-5 cm
Bahamy-SCS 148
99,- Kč
ks  
Intim 4-5 cm, 2 ks - pro ženy
Intim 4-5 cm, 2 ks - pro ženy
menstruační houba
výběrový tvar a kvalita
velikost 4-5 cm, 2 ks bal.
Bahamy-SCS 148-2
199,- Kč
ks  
Intim 5-6 cm - pro ženy
Intim 5-6 cm - pro ženy
menstruační houba
výběrový tvar a kvalita
velikost 5-6 cm
Bahamy-SCS 150
129,- Kč
ks  
Intim 5-6 cm, 2 ks - pro ženy
Intim 5-6 cm, 2 ks - pro ženy
menstruační houba
výběrový tvar a kvalita
velikost 5-6 cm, 2 ks bal.
Bahamy-SCS 150-2
239,- Kč
ks  
Intim 6-7 cm - pro ženy
Intim 6-7 cm - pro ženy
menstruační houba
výběrový tvar a kvalita
velikost 6-7 cm
Bahamy-SCS 152
179,- Kč
ks  
Sůl pro ženy s Tea tree 400g
Sůl pro ženy s Tea tree 400g
Sůl z Mrt. moře s tea tree
hmotnost: 400 g , dóza
kod: MNT 400
199,- Kč
ks  
Sůl pro ženy s Tea tree 70g
Sůl pro ženy s Tea tree 70g
Sůl z Mrt. moře s tea tree
hmotnost: 70 g , sáček
kod: MNT70
35,- Kč
ks  

Doplňujicí informace k výrobku

Přírodní menstruační houba se od synteticky vyrobených liší obsahem minerálních sloučenin, prospěšných ženskému tělu. Dokonale se snáší s pokožkou. Její opakované používání nevysušuje vagínu a nepoškozuje tak sliznici. Předností této přírodní houby je její životnost – vydrží několik měsíců. Záleží ovšem na individuálním používání a správném čištění a údržbě. Další výhodou je velmi jemná struktura a vysoce savé vlastnosti. Po navlhčení je na omak hebká, měkká a příjemná. Velmi snadno se zavádí, netlačí a je skladná. Před prvním použití properte a proždímejte pod teplou tekoucí vodou.

Tato přírodní houba neobsahuje na rozdíl od většiny tampónů žádné dioxiny, bělidla, syntetická barviva a není nijak chemicky upravována. Proto je také ekologicky velmi šetrná k životnímu prostředí. Tampony z této mořské houby lze používat nejen jako menstruační, ale také jako intimní. Je vhodná pro ženy, které nerady používají tzv. intimky.

 

Menstruační houba je na opakované použití a zavádí se podobně jako tampon. Výměna houbičky závisí na síle krvácení. V případě, že je menstruační krvácení v prvních dnech silnější, je možné zavádět dvě tyto přírodní menstruační houby zároveň. 

 

Životnost této houby závisí na individuálním používání a správném čištění a údržbě. Běžně je to cca 6-12 měsíců i více. Tampony z mořské houby jsou přírodní produkty a proto se mohou mírně lišit ve tvaru, barvě a velikosti.

Přírodní menstruační houba je na opakované použití, proto je nutné ji správně desinfikovat, čistit a uložit. Způsobů čištění a desinfekce je několik: po vyčištění mýdlovou vodou např. propráním v desinfekčním roztoku, Peroxidu vodíku max. 3% nebo pomocí Tea Tree Oil.

 

Menstruační tampón z mořské houby je hygienická pomůcka (ne zdravotní), stejně jako vložky a kalíšky. I přesto, že na evropském trhu včetně ČR proto nepotřebuje zdravotní atest naše houby mají atesty od Státního zdravotního ústavu- Praha na: Kožní snášenlivost mořské houby, chemický rozbor- vyšetření mořské houby a potvrzení od Státní inspekce ČOI.

 

Přírodní houby již není možné po jejich použití z hygienických důvodů vyměňovat.

Sůl z Mrtvého moře s Tea Tree do koupele i na čištění mořských hub
11.03.2017
Sůl pro ženy s Tea Tree olejem poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při kožních a gynekologických obtížích. najdete v našem sortimentu.
Sortimentní řada Intim pro ženy
11.03.2017
V našem sortimentu najdete několik velikostí mořské houby určené pro ženy a jejich Intimní hygienu. V případě potřeby Vám rádu poradíme.
Přidejte se k nám na FACEBOOK!
11.03.2017
Chcete být včas informováni o všech našich akcích, novinkách, soutěžích a výhodných nákupech? Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKu a také se přihlaste k odběru newsletteru.
Lufové kolečko ZDARMA pro peeling obličeje!
11.03.2017
Ke každému objednanému Lufovému pufu obdržíte zdarma Lufové masážní peelingové kolečko. Uveďte do zprávy pro nás " peeling". Nárok je pouze v případě uvedení zprávy.
Ausstellungen
27.02.2010
Findet in Ihrer Region eine interessante Verkaufsausstellung im Bereich der Kosmetik und gesunder Lebensweise statt? Informieren Sie uns darüber!