Certifikáty

Prohlédněte si certifikáty, atestace a osvědčená prokazující kvalitu a bezpečnost našich produktů z mořské houby Caribbean Sun. Značka Caribbean Sun dováží kvalitní přírodní produkty z celého světa. Hlavní sortiment našeho e-shopu tvoří přírodní mořské houby, vulkanické pemzy, lastury, mušle a výrobky přírodního charakteru jako sysál, luffa.

Jaké certifikáty vlastníme?

Protokol o zkoušce - stanovení kožní snášenlivosti u lidí

Národní referenční centrum pro kosmetiku prokázalo, že za podmínek testu nebyla u pokusných osob zaznamenána negativní kožní reakce.

 

Protokol o chemickém vyšetření (Státní zdravotní ústav Praha)

Vyjádření ČOI

Sůl z Mrtvého moře s Tea Tree do koupele i na čištění mořských hub
11.03.2017
Sůl pro ženy s Tea Tree olejem poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při kožních a gynekologických obtížích. najdete v našem sortimentu.
Sortimentní řada Intim pro ženy
11.03.2017
V našem sortimentu najdete několik velikostí mořské houby určené pro ženy a jejich Intimní hygienu. V případě potřeby Vám rádu poradíme.
Přidejte se k nám na FACEBOOK!
11.03.2017
Chcete být včas informováni o všech našich akcích, novinkách, soutěžích a výhodných nákupech? Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKu a také se přihlaste k odběru newsletteru.
Lufové kolečko ZDARMA pro peeling obličeje!
11.03.2017
Ke každému objednanému Lufovému pufu obdržíte zdarma Lufové masážní peelingové kolečko. Uveďte do zprávy pro nás " peeling". Nárok je pouze v případě uvedení zprávy.

fiogf49gjkf0d