O nás

Richard Kašpar (provozovatel stránek morskahouba.cz) je soukromá osoba, která dováží různé výrobky a produkty z celého světa. Hlavní sortiment jsou přírodní mořské houby, vulkanické pemzy, lastury, mušle a výrobky přírodního charakteru jako sysál, luffa. Jsme specializovaný dodavatel mořských hub (maloobchod i velkoobchod).

Přírodní produkty dodáváme do sítě prodejen, lékáren, solných jeskyní a do soukromých kosmetických salonů. Respektujeme přání zákazníků, vyhledáme optimální produkt a dovezeme vám ho, ať je vaším domovem Praha, Plzeň, Ostrava nebo jiné město v ČR.


Mořské houby a dárkové balíčky dovážíme z oblasti Floridy, Mexického zálivu, Kalifornie a Karibiku. Luffu a sysál z Egypta. V nabídce máme hned několik typů, druhů a každá z nich má jiné vlastnosti jako je barva, hebkost a využití.


Mušle a lastury vozíme z celého světa. Hlavní lokality jsou na Filipínách, Tropickém Indopacifiku, Karibiku a v okolí Japonska.

dekorativní mořské houby image prémium mořská houba image lufa přírodní  

Sůl z Mrtvého moře s Tea Tree do koupele i na čištění mořských hub
11.03.2017
Sůl pro ženy s Tea Tree olejem poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při kožních a gynekologických obtížích. najdete v našem sortimentu.
Sortimentní řada Intim pro ženy
11.03.2017
V našem sortimentu najdete několik velikostí mořské houby určené pro ženy a jejich Intimní hygienu. V případě potřeby Vám rádu poradíme.
Přidejte se k nám na FACEBOOK!
11.03.2017
Chcete být včas informováni o všech našich akcích, novinkách, soutěžích a výhodných nákupech? Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKu a také se přihlaste k odběru newsletteru.
Lufové kolečko ZDARMA pro peeling obličeje!
11.03.2017
Ke každému objednanému Lufovému pufu obdržíte zdarma Lufové masážní peelingové kolečko. Uveďte do zprávy pro nás " peeling". Nárok je pouze v případě uvedení zprávy.

fiogf49gjkf0d