Partneři

E-shop Mořská houba vyhledává partnery z oblasti reklamy, dodavatelských služeb a kontroly kvality. Naším cílem je přinášet zákazníkům další výhody a nové služby.

Přehled partnerských organizací a portálů

Zpravodajský portál Region Plzeň

Informační portál REGIONPLZEN.CZ je naším online mediálním partnerem. Tento portál přináší informace o dění v Plzni a celém plzeňském kraji. Plzeň aktuálně!

Služby zdravotnickým organizacím

Při prodeji přírodních produktů dbáme na kvalitu a hygienu, aproto je naším partnerem specialista na dezinfekční  prostředky a lékařské přístroje - firma KRÁSNÝ - Zdravotnická technika s.r.o.

Medical Institut Plzeň

Chcete vypadat přitažlivě a krásně? Potřebujete pomoci s redukcí váhy? Chcete zhubnout nadbytečné kilogramy? Doporučujeme vám využít služeb profesionálů v oblasti péče o tělo, omlazení pleti, laserové bělení zubů a fyzioterapie, kteří mají 12 let zkušeností. Rovněž všem plzeňákům doporučujeme navštívit profesionální kadeřnictví Vlasový Institut KÉRASTASE.

Internetové katalogy

TopList

Katalog internetových stránek Odkazovník.cz

Linkovník

Sůl z Mrtvého moře s Tea Tree do koupele i na čištění mořských hub
11.03.2017
Sůl pro ženy s Tea Tree olejem poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při kožních a gynekologických obtížích. najdete v našem sortimentu.
Sortimentní řada Intim pro ženy
11.03.2017
V našem sortimentu najdete několik velikostí mořské houby určené pro ženy a jejich Intimní hygienu. V případě potřeby Vám rádu poradíme.
Přidejte se k nám na FACEBOOK!
11.03.2017
Chcete být včas informováni o všech našich akcích, novinkách, soutěžích a výhodných nákupech? Staňte se naším fanouškem na FACEBOOKu a také se přihlaste k odběru newsletteru.
Lufové kolečko ZDARMA pro peeling obličeje!
11.03.2017
Ke každému objednanému Lufovému pufu obdržíte zdarma Lufové masážní peelingové kolečko. Uveďte do zprávy pro nás " peeling". Nárok je pouze v případě uvedení zprávy.