Sůl z mrtvého moře s tea tree oil 400g

Sůl z mrtvého moře s tea tree oil, dóza 400 g, MNT400

Skladem
Kód: MNT400
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: MOŘSKÁ SŮL
Záruka: 2 roky

Sůl z Mrtvého moře do koupele i na čištění mořských hub

Sůl pro ženy s Tea Tree olejem poskytuje jemnou a přitom účinnou péči při kožních a gynekologických obtížích.

Doporučujeme ji používat jako koupelovou sůl a pro sedací koupele při: 
- kvasinkových obtížích
- bakteriálních obtížích
- plísňových infekcích
- pro lepší hojení jizev (po porodu, po gynekologických zákrocích a operacích) 
- při potížích s hemoroidy
- při akné – koupele jsou velmi vhodné při výskytu akné na zádech

Tato sůl je také velmi vhodná pro čištění menstruačních hub i mořských hub používaných k omývání problematické pokožky

Tea tree olej je nejužívanější přírodní antiseptikum a je ceněn i pro své antimykotické účinky. Získává se z listů kajeputu střídavolistého (Melaleuca alternifolia), jehož domovinou Austrálie. Blahodárně působí ale nejenom olej – důležitá je také sůl z Mrtvého moře. Její použití se doporučuje při chronických bolestech zad a kloubů a při únavě svalů. Zároveň lze sůl využívat při léčbě kožních onemocnění (lupénka, ekzémy, akné). Vysoká koncentrace minerálů čistí, regeneruje a prokrvuje pokožku.


Použití:

Do vany nasypte sůl a relaxujte! Množství soli by mělo být 0,15 - 0,5 kg na 100 l vody. Sůl vsypte do menšího množství horké vody a po rozpuštění doplňte koupel vodou tak, aby vám koncentrace i teplota byla příjemná. Dobu relaxace doporučujeme do 20 min. Po ukončení koupele se můžete buď osprchovat (bez mýdla, pouze vodou) či nechat sůl zaschnout na kůži - dle toho, co vám vyhovuje. Nezapomeňte být v klidu a teple alespoň hodinu po koupeli.  Pro sedací koupele rozpusťte 25 g ve 2 l vody. Opatrně vyzkoušejte. Vzhledem k Tea Tree oleji může jedné ženě vyhovovat silnější roztok, jiné slabší. Obecně platí, že pokud je koupel pouze prevencí, volte slabší roztok.

Složení: 
Sůl z Mrtvého moře (Potassium Chloride, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Maris Sal), Tea Tree esenciální olej.

Upozornění
Někteří lidé jsou na Tea Tree olej citliví a to i při menší koncentraci. Pokud Tea Tree používáte poprvé, sledujte bedlivě reakci pokožky. Mírné pálení zanícených míst (např. otevřeného akné) je normální. V těhotenství doporučujeme poradit se s lékařem o vhodném způsobu použití soli s Tea Tree olejem.

Zpět do obchodu